Securitas security guard Amsterdam

Meie eesmärk - me aitame muuta sinu maailma turvalisemaks paigaks

Securitas on seestpoolt muutumas ettevõtteks, mida ajendab eesmärgipärasus. 2019. aastal küsisime sadadelt kolleegidelt Securitasest, mille nimel nad õieti tööl käivad ja mis see on, mis ühendab nii paljusid eri riikidest ja mandritelt pärit inimesi. Nendele küsimustele antud vastused kajastuvad meie uues eesmärgis: Me aitame muuta sinu maailma turvalisemaks paigaks.

Meie eesmärk ühendab meid

Securitas asutati 1934. aastal ja sellest ajast on palju muutunud. Meie põhilised veendumused on aga samaks jäänud. Nagu ka varem, põhineb kõik, mida me täna teeme, meie kindlatel väärtustel - aususel, valvsusel ja abivalmidusel, mis on aastakümnete jooksul aidanud meil saavutada äriedu globaalses ulatuses.

„Meie eesmärgis sisaldub vastus küsimusele, miks. Miks Securitas eksisteerib? Miks me hommikul üles ärkame ja - uhkusega - vormiriietuse selga tõmbame? Meie eesmärk mõjutab seda, kuidas me oma strateegiat kujundame ja kuidas me käitume. Meid ühendab meie eesmärk. Meie eesmärk taandub sellele, kes me oleme ja mida me tahame saavutada,” ütleb Securitas AB president ja tegevjuht Magnus Ahlqvist.

Turvalisus on meie kõigi jaoks esmane vajadus, kui soovime koos oma sõprade ja perekonnaga elust rõõmu tunda ning oma tööga hästi toime tulla. Meie turvatunnet ähvardavad üha kasvavad ja üha keerukamaks muutuvad ohud. Seetõttu on Securitases meie pühendumus aidata klientide jaoks maailma turvalisemaks muuta olulisemal kohal kui kunagi varem.

Kindlad eetilised standardid

Juba algusest peale seadis meie asutaja Erik Philip-Sörensen ettevõttele kõige kõrgemad kutsestandardid. Ta otsis pidevalt uusi tehnoloogiaid ja pööras kompromissitut tähelepanu tööeetikale. Meie eetilised standardid kajastusid meie väärtustes. Need elavad endiselt põhiprintsiipidena kõiges, mida teeme, ning meie logos sümboliseerivad neid punased täpid.

Globaalne eestvedaja

Meist on kujunenud maailma üks juhtivamaid ja arenenumaid turvaettevõtteid. Täna seisame me uhkelt valvel kogu maailma ohutuse ja heaolu eest.

Lisainfo saamiseks võta meiega ühendust
*
*
*

Isikuandmete töötlemise kohta Securitas Eesti AS-is loe täpsemalt siit.

Klikkides "Saada" nupul aktsepteerid Securitas Eesti AS isikuandmete töötlemise tingimusi.