Securitas security guard Amsterdam

Meie strateegia - meie eesmärk on olla intelligentne kaitsvate teenuste partner

Securitas on turvatööstuse ümberkujundamises eestvedaja rollis, kuna meie jaoks on kesksel kohal kliendid. Oma klientide turvavajaduste lahendamiseks pakume me neile iga kaitsva teenuse raames kvalifitseeritud ja pühendunud personali ning põhjalikke teadmisi ja uuendusi, võimalust ühendada teenused lahendusteks ja andmekasutust täiendava intelligentsuse lisamiseks. Me nimetame seda kliendikesksuseks, inimestele orienteerituseks ja andmepõhisuseks.

Pikaajaline partnerlus klientidega

Meie kliendid on pärit mitmekesistelt elualadelt, tegutsevad kõikides tööstusharudes ja erinevad oma suuruselt. Enamik neist on olnud Securitasega partnerlussuhtes pika aja jooksul. Nende partnerlussuhete arengut toetavad meie dünaamilised andmetel põhinevad riskihinnangud. Paljud meie klientide vajadused muutuvad koos muutuva maailmaga, kuid vajadus parima hinna ja kvaliteedi suhtega turvalisuse järele on püsiv.

Globaalsed kogemused, kohalik asjatundlikkus ja olukorrale vastavad lahendused

Securitases me oleme võimelised pakkuma teenuseid mis vastavad meie klientide tulevikuvajadustele. Me teeme seda toetudes oma tugevale ülemaailmsele kohalolekule, ainulaadse võimega lokaalselt reageerida ja rätseplahenduste kaudu, mida me loome kombineerides oma kuute kaitsvat teenust:

  • Mehitatud valve
  • Patrullteenus
  • Kaugjälgimisteenus
  • Tehniline valve
  • Tuleohutusteenused
  • Ettevõtte riskide juhtimine

Me kasutame andmeid ka riskide hindamiseks ja kõigis meie poolt pakutavates turvateenustes uuenduste tegemiseks, detailseks aruandluseks ja õigeaegseks kliendisuhtluseks.

Kõik need elemendid kokku teevad meist partnerina turuliidriks intelligentsetes kaitsvates teenustes.

Lisainfo saamiseks võta meiega ühendust
*
*
*

Isikuandmete töötlemise kohta Securitas Eesti AS-is loe täpsemalt siit.

Klikkides "Saada" nupul aktsepteerid Securitas Eesti AS isikuandmete töötlemise tingimusi.