Securitas female security officer Amsterdam

Sotsiaalne vastutus

Turvateenuste kaudu pakume sotsiaalset ja majanduslikku kindlustunnet nii meie klientidele kui ka ühiskonnale tervikuna. Securitase jaoks on pikaajalise kasvu alustalaks jätkusuutlik tegevus. Äritegevus peab olema jätkusuutlik, mitte ainult rahaliselt vaid ka ühiskonna- ja keskkonnasõbralikkust silmas pidades. Meie jaoks on sotsiaalne vastutus (CSR) lahutamatu osa igapäevatööst. 

Jätkusuutlik tegevus

Securitas tegutseb 57 riigis ja pakub üle kogu maailma tööd rohkem kui 370 000 inimesele. Prioriteediks on olla vastutustundlik ja usaldusväärne tööandja, kuid lisaks sellele peame oma äritegevuses oluliseks ka eetilisust, keskkonnamõjudega arvestamist ning kvaliteetsete teenuste pakkumist. 

Securitas lähtub oma tegevuses dokumendist "Securitase väärtushinnangud ja eetikakoodeks". Sellele lisaks on välja töötatud ka detailsemaid dokumente, mis reguleerivad korruptsiooni vastu võitlemist ja Securitase poolt ostetavate/ liisitavate sõidukite CO2-emissiooni normi. 

Securitase eesmärgiks on olla vastutustundlik, aus ning läbipaistev ettevõte, kes kutsub üles pidama dialoogi oma sihtgruppidega - alates klientidest lõpetades tarnijate ja poliitiliste otsuste vastuvõtjatega.

Lisainfo saamiseks võta meiega ühendust
*
*
*

Isikuandmete töötlemise kohta Securitas Eesti AS-is loe täpsemalt siit.

Klikkides "Saada" nupul aktsepteerid Securitas Eesti AS isikuandmete töötlemise tingimusi.