Securitase Aususe Infoliin

Securitase missiooniks on kaitsta kodusid, töökohti ja kogukondi ning meie töö põhineb kolmel põhiväärtusel: Ausus, Valvsus ja Abivalmidus. Vastutame selle eest, et meie tegevus oleks kooskõlas meie väärtuste ja eetikaga ning et meie töötajatel oleks olemas kanal, mille kaudu nad saavad teada anda mittevastavustest. 

Aususe Infoliin töötajatele

Tunneme uhkust oma töötajate üle ning soovime teile kinnitada, et teie hääl on meie ettevõtte jaoks tähtis. Loodame, et aitate meid, andes teada kõigist olukordadest, mis ohustavad meie põhiväärtusi ja eetikat ning meie mainet. Kui teatate meile mittevastavustest ja muredest, annate meile vajaliku teabe tekkinud olukorra lahendamiseks. Seetõttu lõime oma töötajate jaoks Aususe Infoliini.

Täiendav suhtluskanal

Veebileht on avatud 24 tundi ööpäevas, seitse päeva nädalas ega ole mõeldud juhatuse vastutust asendama, vaid seda täiendama. Julgustame Sind teatama muredest oma vahetule juhile, juhatajale, kohalikule personalitöötajale, kohalikule juriidilisele või allüksuse juriidilisele või riskiosakonnale. Pakume seda täiendavat kommunikatsioonikanalit Sulle kui veel ühte võimalust anda teada oma muredest. Kõiki probleeme uuritakse ning töötajatele saadetakse ka vastav tagasiside. Securitase Aususe Infoliini lehele jõuad klikkides siia.  

Lisainfo saamiseks võta meiega ühendust
*
*
*

Isikuandmete töötlemise kohta Securitas Eesti AS-is loe täpsemalt siit.

Klikkides "Saada" nupul aktsepteerid Securitas Eesti AS isikuandmete töötlemise tingimusi.