Nutikas rattaparkla kuutasulise teenusena

Ülemaailmselt tuntud Eesti idufirma Bikeep OÜ poolt arendatud ja toodetud turvaline rattaparkla on nüüd saadaval Securitase kuutasulise teenusena. Bikeep nutikas rattaparkla on kõige mugavam ja turvalisem viis jalgrataste hoiustamiseks. 

Jalgratas lukustatakse terasest toru abil nii raamist kui rattast. Kasutaja tuvastatakse mobiilikõne või olemasoleva läbipääsusüsteemi abil. Tegemist on tõelise hingerahu ja mugavust pakkuva lahendusega jalgratturite jaoks. Kui ka Sina soovid oma töötajatest ja klientidest jalgratturitele meele järele olla, paigalda territooriumile nutikas rattaparkla. 

Viis parkimiskohta 250 €/kuu

Sobilik väikestele ja keskmistele ettevõtetele, mis asuvad suuremate keskuste südames, mis toob kaasa suuremaid riske jalgrataste säilivuse tagamiseks.

Kümme parkimiskohta 350 €/kuu

Sobilik keskmistele ja suurematele ettevõtetele, mis soovivad propageerida tervislikke eluviise ning panustavad töötajate rahulolusse. 

Viisteist parkimiskohta 440 €/kuu

Sobilik suurtele ettevõttetele, kellel on palju jalgrattaga liikuvaid töötajaid/ kliente ning omavalitsustele, kes soovivad toetada elanike rattakasutust.

Sisalduvad teenused*:

  • Seadmete rent koos täisgarantiiga kogu lepingu perioodil
  • Tehnilise valve täisteenus tasuta väljasõitudega
  • Videojälgimisteenus häirete korral
  • Seadmete hooldus
  • 24/7 tehniline tugi 

Ostukeskustele on see võimalus jalgrattal liikuvaid kliente enda juurde meelitada. On tõestatud, et jalgratturi jaoks on turvalise parkimisvõimaluse olemasolu peatuskoha valimisel  olulisim faktor.

Büroohoonete jaoks on Bikeep’i nutikas rattaparkla meetod, kuidas pakkuda oma töötajatele mugavat ja turvalist võimalust jalgrattaga tööl käia. Igapäevaselt jalgrattaga sõitvate inimeste produktiivsus on kõrgem ja haiguslehti võetakse vähem.

Hotellidele võimaldab olemasoleva läbipääsusüsteemi tuvastusega parkla üles seada automatiseeritud rattarendi teenuse, kus külastajad saavad rattaid laenutada toakaarte kasutades.

Omavalitsustele on Bikeep võimalus suurendada märgatavalt inimeste jalgrataste kasutamist. Nutikas rattaparkla sobib ideaalselt transpordi sõlmpunktidesse, haridusasutuste juurde või kaubanduspindade lähedale. Inimene, kes auto asemel jalgrattaga sõidab, säästab ühiskonnale igalt läbitud kilomeetrilt  pikas perspektiivis vähemalt 3 € tervishoiu ja transpordi kuludest.

 

Lisainfo saamiseks võta meiega ühendust
*
*
*

Isikuandmete töötlemise kohta Securitas Eesti AS-is loe täpsemalt siit.

Klikkides "Saada" nupul aktsepteerid Securitas Eesti AS isikuandmete töötlemise tingimusi.

* Pakkumise tingimused:

Pakkumisele eelneb Tellija ettevõtte majandustulemuste hindamine Securitas Eesti AS krediidikomisjoni poolt. Securitas Eesti AS jätab endale õiguse krediidikomisjoni otsuse alusel pakkumisest taganeda. Pakkumine kehtib tähtajalise, 60 kuud kehtiva Securitase turvalahenduse lepingu sõlmimisel. Sõltuvalt objekti eripärast on parkla paigaldusperiood kuni 3 kuud lepingu sõlmimisest. Hindadele lisandub käibemaks.