Securitas security guard Denmark

Videovalve teenused

Securitas Eesti AS videovalve teenuste korral jälgib videopilte Securitase juhtimiskeskuse turvatöötaja. Videovalve teenuste eelduseks on Securitase juhtimiskeskusega ühilduv salvestustarkvara.

Tänu tänapäevaste lahenduste kasutuselevõtule Securitase juhtimiskeskuses suudab Securitas tagada kliendile parimad videolahendused. Tipptasemel kaamerad ja tarkvara võimaldavad pakkuda reaalajas turvalisust, mis aitab ära hoida intsidente, võimaldab kokku hoida kulusid. 

Videojälgimine

Lokaalne video- ja häireseadmestik ühendatakse Securitase juhtimiskeskusega. Iga häire korral reageerib juhtimiskeskuse videooperaator, kes, märgates objektil kahtlast olukorda, saadab objektile patrullekipaaži. Klient tasub igakuist teenustasu ja väljasõidud on kuutasu sees.

Videopatrull

Lokaalne videoseadmestik ühendatakse Securitase juhtimiskeskusega. Juhtimiskeskuse videooperaator teostab objektil videoringkäike kliendiga kokkulepitud ajavahemike järel. Märgates objektil kahtlast tegevust või olukorda, saadetakse objektile patrullekipaaž ning sellest teavitatakse klienti. 

Veel videovalve teenuseid:

  • Videovalve tehnilise valve toega
  • Videoeskort
  • Läbipääsu kontroll

Videoadministraator

Lokaalne video-, häire- ja läbipääsuseadmestik ühendatakse Securitase juhtimiskeskusega. Juhtimiskeskuse operaatoril on võimalus vastavalt kliendiga kokkuleppele valvesüsteemi valvestada, valvest maha võtta, uksi avada või sulgeda ja ka vastavate kaamerate olemasolul isikut tuvastada.

Soovin pakkumist
*
*
*
*

Isikuandmete töötlemise kohta Securitas Eesti AS-is loe täpsemalt siit.

Klikkides "Saada" nupul aktsepteerid Securitas Eesti AS isikuandmete töötlemise tingimusi.