Securitas security guard Amsterdam

Securitas tööandjana

Securitas on turvavaldkonna teadmiste liider. Meil on tööandjana oluline vastutus, et oleksime suutelised pakkuma oma töötajatele arendavat töökeskkonda ning meelitama kandideerima initsiatiivikaid ja arenemise sooviga uusi töötajaid.

Kes meie juures töötavad?

Meile kandideerib nii noori kui vanu tööotsijaid. Sa võid olla lõpetanud põhi- või keskkooli ning mõtled alles, mis valdkonnas tahaksid õppima asuda. Aga Sa võid olla ka vanem tööotsija, sealhulgas pensionär, kes ei ole leidnud soovitud erialal uuesti tööd. Meie juures saad alustada töötamist kohe. Turvatöötajana tööle asumisel ei eelda me eelnevalt töökogemust ega ka vastava kvalifikatsiooni olemasolu – nii kogemuse kui turvatöötaja kutse võid omandada meie juures.

Meie juurde tööle on oodatud ka õpilased ja tudengid ning lisatööd teha tahtvad tööotsijad – saad siin töötada paindliku graafikuga ning osalise töökoormusega. Muidugi oled oodatud kandideerima ka Sina, kes Sa juba töötad turvavaldkonnas, kuid tahaksid vahetada tööandjat!

Sõltumata vanusest, õpitud erialast või töökogemusest oled oodatud soovi korral kandideerima maailma ühe suurima turvaettevõtte töötajaks, me pakume Sulle töötamisvõimalust väga erinevate klientide juures ning häid arenemisvõimalusi turvavaldkonnas.

 

Lisainfo saamiseks võta meiega ühendust
*
*
*

Isikuandmete töötlemise kohta Securitas Eesti AS-is loe täpsemalt siit.

Klikkides "Saada" nupul aktsepteerid Securitas Eesti AS isikuandmete töötlemise tingimusi.

Securitase töötajana oled Sa meie mainekujundajaks avalikkuse ees, aga väga sageli ka meie kliendi mainekujundajaks. Juba üle 80 aasta on Securitas seadnud olulisele kohale turvatöötaja maine. Oleme selle kokkuvõtlikult kirjeldanud kolme sõnaga: Ausus, Valvsus, Abivalmidus. See tähendab, et Sa pead olema usaldusväärne ja vastutustundlik ning samas täitma professionaalselt oma turvaülesandeid. Rohkem infot vabadest töökohtadest leiad siit.

Tere tulemast töötama Securitasse!