Securitas security USA

Kuidas toimub kandideerimine

Infot meie vabade töökohtade kohta leiad eelkõige meie koduleheküljelt ja CV Keskusest. Muidugi jagab seda infot ka meie personaliosakond (Tallinnas) ning osakonnad teistes Eesti linnades.

Securitasse tööle kandideerimiseks võiksid kõigepealt saata meile oma CV. Selleks on neli võimalust:

 1. saada CV meie koduleheküljelt www.securitas.ee;
 2. saada CV meie e - posti aadressile personal@securitas.ee;
 3. leia CV Keskuse kodulehelt www.cvkeskus.ee ettevõte Securitas Eesti AS tööpakkumised ning vali sealt endale sobivaim ametikoht ja kandideeri CV Keskuse kaudu;
 4. tule ise meie kontorisse Lõõtsa 12 (E-R kl 9-16) kandideerimisankeeti täima. Sellisel juhul palume Sul eelnevalt ühendust võtta telefonil 613 9276, et kohtumise aeg kokku leppida.

Kui Sa oled oma CV ära saatnud või käinud meie kontoris kandideerimisankeeti täitmas, võetakse Sinuga ühendust e-maili või telefoni teel, et teavitada kandideerimistulemusest. Vestlusi võib toimuda mitu.

 • Kõik kandidaadid läbivad politseikontrolli, st et me teeme järelpärimise karistusregistrile Sinu karistatuse info saamiseks. Kandidaadi nõusolekul pöördume ka varasema tööandja või soovitaja poole iseloomustuse saamiseks.
 • Kui Sa osutud valituks, siis tuleb Sul minna ka eelnevasse tervisekontrolli töötervishoiuarsti juurde, kes hindab Sinu sobivust turvatöötajana töötamisel. Vastava suunamiskirja töötervishoiuarsti juurde annab Sulle Securitas Eesti AS personalitöötaja. Turvatöötajate tervisenõuetega võid tutvuda siin.

Kui töötervishoiuarst lubab Sul turvatöötajana töötada, lepitakse Sinuga kokku tööle vormistamise kuupäev ja kellaeg. Tööle vormistamise päeval tuleb Sul endaga kaasa võtta alljärgnevad dokumendid:

 1. isikut tõendav dokument (ID-kaart või pass);
 2. haridust tõendav dokument (soovitavalt viimati lõpetatud);
 3. 2 fotot (passifotod) (võime teha Sinust pildi ka meie juures kontoris);
 4. töötervishoiuarsti tõend, mis lubab Sul töötada turvatöötajana;
 5. kui oled omandanud turvatöötaja või turvajuhi kvalifikatsiooni, siis vastavat kvalifikatsiooni tõendav dokument;
 6. juhiluba (kui kandideerid patrulli töötajaks).

Kui parasjagu ei ole vaba ametikohta, kuhu sooviksid kandideerida, siis saada meile sellegipoolest oma CV siit – võib olla tekib meil võimalus Sulle sobivat tööd pakkuda juba homme!

Lisainfo saamiseks võta meiega ühendust
*
*
*

Isikuandmete töötlemise kohta Securitas Eesti AS-is loe täpsemalt siit.

Klikkides "Saada" nupul aktsepteerid Securitas Eesti AS isikuandmete töötlemise tingimusi.