Securitas security guard Denmark

Bürood

Securitas valvab muu seas büroohooneid ning tagab ohutu keskkonna nii hoonete omanike, haldajate kui ka rentnike jaoks. 

Ühes suures büroohoones võib juhtuda nii mõndagi. Kui otsid kvaliteetset kompleksset turvateenust, pöördu Securitase poole. Hoolitseme Sinu vara turvalisuse eest ning võtame enda kanda kõik alates turvatehnikast, juhtimiskeskuse teenusest ning häiretele reageerimisest lõpetades tuletõrjesüsteemide hoolduse ja kontrolliga. Boonusena täiustame pidevalt kogu hoone üldist turvalisustaset.

Securitase juhtimiskeskus on vaid telefonikõne kaugusel. Nii juhtimiskeskus kui ka meie patrullteenistus on Sinu käsutuses ööpäevaringselt, mis tähendab, et kui midagi peaks juhtuma, oleme kiirelt kohal. 

Piisab ühest telefonikõnest

Ühe tarnijana teeme elu Sinu jaoks lihtsaks, kattes ühe lepinguga kõik alates turvatehnikast ja tulekahjusüsteemidest lõpetades parkimiskontrolli ja ringkäikudega. Eelkõige aga tagame Sinu rentnike meelerahu kui midagi peaks büroohoones juhtuma. Üks telefoninumber - 1660 - on kõik, mida neile vaja, et meiega ühendust võtta. 

Lisaks sellele pakume Sinu rentnikele soovi korral kogu tuletõrjesüsteemi, alates selle paigaldamisest, hooldusest ja lõpetades järelkontrolliga. 

Meie klientideks antud segmendis on Tallinnas Endla 4 asuv büroohoone, City Plaza büroohoone. 

Lisainformatsiooni saamiseks võta meiega ühendust

Isikuandmete töötlemise kohta Securitas Eesti AS-is loe täpsemalt siit.

Klikkides "Saada" nupul aktsepteerid Securitas Eesti AS isikuandmete töötlemise tingimusi.