City-Plaza Tallinna kesklinnas

Tallinna kesklinnas, kohe platsi kõrval, kus mitte väga kaua tagasi asus Kunstiakadeemia, kõrgub Estconde kaubamärgi alla kuuluv City-Plaza äri- ja büroohoone. Alates 2014 aasta oktoobrist on City-Plaza turvalisus Securitase kätes. Tegemist on Tallinna ühe mainekama büroorendipindade pakkujaga. 

Securitas ületas oma pakkumisega City-Plaza haldusfirma "Estconde Kinnisvara" ootused - kliendile sobis nii meie lahenduse kontseptsioon üldiselt kui ka hind.  
Täna on hoonel päevasel ajal oma administraator, õhtusel ajal lähevad uksed kinni ning probleemide korral reageerib Securitase patrull. Sellise kõrgehoone puhul on suurimad turvariskid tuleohutus, igasuguste tehniliste süsteemide toimimine (ventilatsioon, liftid). Kõigi üldalade tehnilise valve ning ATS-signaalid suunatakse Securitase juhtimiskeskusesse, nagu ka kõigi rentnike paanikanuppude signaalid. Mehitatud valve on töövälisel ajal asendatud videopatrulliga, kes teostab ringkäike. Plaanis on korraldada City-Plaza rentnikele ka koolitusi, mis hõlmavad tehnilisi seadmeid, erakorralisi olukordi ning nende puhul õiget käitumist, tuleohutust ja esmaabi/ meditsiini.

Uuenduslikuna ja esmakordselt Eestis kasutab Securitas City-Plaza büroohoones ka nn infokioski. Tegemist on virtuaalse administraatoriga - puutetundlik ekraan, millele vajutades saab rentnik helistada Securitase juhtimiskeskusesse, lisaks sellele kutsuda endale takso. 

"Estconde Kinnisvara" kinnisvara juht Marek Jürna kirjeldab Securitase ja City-Plaza koostööd ladusana. Talle meeldib eriti see, et probleemide korral on olemas üks kontaktisik, kellele helistab ja kes kõik tekkinud mured kiiresti ja professionaalselt lahendab.

Kiidusõnu jagub Securitase jaoks ka antud hoone kõige suuremal rentnikul - LHV Pangal.

Lisainfo saamiseks võta meiega ühendust
*
*
*

Isikuandmete töötlemise kohta Securitas Eesti AS-is loe täpsemalt siit.

Klikkides "Saada" nupul aktsepteerid Securitas Eesti AS isikuandmete töötlemise tingimusi.