TTÜ Üliõpilasküla MTÜ

TTÜ Üliõpilasküla on suurim üliõpilasmajutusega tegutsev ettevõte Tallinnas 2600 majutuskohaga. Enamik meie hooneid asub Mustamäel ülikooli õppehoonete läheduses. 

Kõige uuem, 600-kohaline 2015. aastal renoveeritud üliõpilaselamu asub kesklinna piiril, Kristiine linnaosas. Kuna juba aastaid pole TTÜ Üliõpilasküla üliõpilaskodudes valvureid selle tavamõistes, on suudetud koostöös vastava ala spetsialistidega välja töötada optimaalseimad lahendused üliõpilaskodudes turvalisuse tagamiseks.

Väljaspool Mustamäe üliõpilaslinnakut on TTÜ Üliõpilasküla valinud oma koostööpartneriks Securitas Eesti AS-i, kes on nende jaoks kokku pannud nn rätsepalahenduse – kaasaegsed tehnilised lahendused, pädev meeskond ja optimaalne hind. Koostöö on olnud sujuv ja turvalisuse tase üliõpilaskodudes on kindlasti kordades kõrgem kui aastaid tagasi valvuritädide ajal, rääkimata olulisest rahalisest kokkuhoiust.

TTÜ Üliõpilasküla MTÜ juhatuse esimees Jaak Kääp: "Soovitan kõigile ettevõtetele, et ärge olge ise targad ega üritage kõiki lahendusi ise välja mõelda. Konsulteerige Securitas Eesti asjatundjatega ja teile pakutavad lahendused üllatavad teid heas mõttes.“

Lisainfo saamiseks võta meiega ühendust
*
*
*

Isikuandmete töötlemise kohta Securitas Eesti AS-is loe täpsemalt siit.

Klikkides "Saada" nupul aktsepteerid Securitas Eesti AS isikuandmete töötlemise tingimusi.