Securitas security Denmark

Kaubandus

Meie oleme eksperdid turvalisuse alal, omame pikaajalist kogemust kaubanduspindade valvamises. Securitas turvateenused aitavad Sul vähendada vargustest tulenevaid kahjusid ning samas tõsta müüki. Kõige tähtsam on aga see, et aitame Sul luua nii kaupluse töötajate kui ka klientide jaoks turvalise ostukeskkonna. 

Turvalised kauplused

Meil on üks eesmärk - luua ohutu ja turvaline kaubanduse keskkond nii Sinu töötajatele kui ka klientidele ning lõpetada poevargused ning pettused. Võtame endale kogu vastutuse Sinu äri, kaupade ja töötajate turvalisuse eest, hoolimata sellest, kas oled ise kaupluse omanik või juhid ketikauplust, kaubanduskeskust, kaubamaja või supermarketit. 

Alustuseks viime läbi täieliku riskianalüüsi, selle tulemustest lähtuvalt paneme paika ennetavad tegevused ning paneme kokku just Sinu vajadustest lähtuva turvalahenduse, mis sisaldab nii turvaalast nõustamist, tehnilisi süsteeme ja turvateenuseid, mis on spetsiaalselt kohandatud kaubandussegmendile.

Meie klientideks antud segmendis on UKU Keskus Viljandis, Rae Keskus Kuressaares, Optimera Estonia AS kauplus Rakveres, Viimsi Market OÜ Viimsis.

 

 

Lisainformatsiooni saamiseks võta meiega ühendust

Isikuandmete töötlemise kohta Securitas Eesti AS-is loe täpsemalt siit.

Klikkides "Saada" nupul aktsepteerid Securitas Eesti AS isikuandmete töötlemise tingimusi.