Securitas security guard Chicago

Koolid

Õppeasutused peavad olema ohutud nii lastele kui õpetajatele/ õppejõududele. See on oluline teema, sest koolides esineb aina rohkem vägivallajuhtumeid - olgu selleks siis verbaalne agressiivsus, vargus, vandalism või füüsiline vägivald.

Koolide ja ülikoolide puhul on oluline tagada nii materiaalsete kui ka mittemateriaalsete väärtuste turvalisus. Koolid langevad sageli vandalismi ohvriks  - näiteks lõhutud akna või graffity näol, lisaks võib ette tulla sissemurdmisi, tulekahjusid ja varguseid. 

Turvakaameraid sisaldav tehniline lahendus on suureks abiks kirjeldatud probleemide lahendamisel. Kaameratest on kohe näha, kui keegi üritab kooli territooriumile sisse murda või kavatseb midagi süüdata ning Securitase juhtimiskeskuse video-operaator saab kasutades kohapeal olevad valjuhääldeid teavitada inimesi toimuvast. 

Üks lahendus tagab turvalisuse

Securitas valvab üle Eesti mitmeid koole, sealhulgas kõiki Kuressaare koole, Pärnus Vanalinna kooli, Märjamaa Gümnaasiumit. Meie lahenduseklientideks antud segmendis on Viimsi Keskkool, Randvere Kool. 

Lisainformatsiooni saamiseks võta meiega ühendust

Isikuandmete töötlemise kohta Securitas Eesti AS-is loe täpsemalt siit.

Klikkides "Saada" nupul aktsepteerid Securitas Eesti AS isikuandmete töötlemise tingimusi.