Securitas security guard Vienna

Transport ja logistika

Tänu esindatusele rohkem kui 50 riigis on Securitas sobiv turvapartner logistika- ja transpordiettevõtetele, sest suudame pakkuda tehnilist ja mehitatud valvet sisaldavaid lahendusi suurtele piiriülestele tarneahelatele. 

Logistiline ahel koosneb mitmetest osadest: jaotus- ja laadimiskeskustest, logistika- ja transpordiettevõtetest, rääkimata turvalistest ladudest ja kullerfirmadest.  Kaupade turvalisus peaks kõigis tarneahela osades olema ühtlane - alates tootjast lõpetades tarbijatega, seda nii siseriiklikult kui rahvusvaheliselt. 

Tüüpilised kliendid transpordi- ja logistikasegmendis on sõidukite maaletoojad ja hooldusteenuse pakkujad, transpordi, ekspedeerimise- ja jaotuskeskused, samuti kullerid, laod ja terminalid.

Turvalistes kätes

Valides meie turvalahenduse, on Sinu ettevõtte vastutusse jäetud kaubad ükskõik kas laohoones, jaotus- või laadimiskeskustes turvaliselt hoitud. Kaitseme neid tulekahju, sissemurdmiste ning varguste eest. 

Meie klientideks antud segmendis on Olerex AS, Trev-2 Grupp AS, CF&S Estonia AS, Raktoom AS, Moller Auto AS, Top Auto AS, Scania Eesti AS, Smarten Logistics AS, Citystock OÜ. 

Lisainformatsiooni saamiseks võta meiega ühendust

Isikuandmete töötlemise kohta Securitas Eesti AS-is loe täpsemalt siit.