Securitas on raskeveokite lipulaeva Scania turvapartner

Esindustega rohkem kui sajas riigis üle maailma on Scania näol tegemist ühe juhtiva raskeveokite, liini- ja reisibusside ning laeva- ja tööstusmootorite tootjaga, lisaks sellele pakutakse Scania poolt ka laia valikut teenindusega seotud tooteid ning finantseerimisteenuseid. Eestis on Scania tegev juba aastast 1992, Scania Eesti AS nime alla ollakse Scania veokite ja busside maaletooja ning ametlik edasimüüja, teenindustega üle Eesti Tallinnas, Sauel, Tartus, Pärnus, Rakveres ja Narvas. Tegemist on ühega raskeveokite turu liidritest, kelle eesmärk on luua oma klientidele, töötajatele ja aktsionäridele kestvat väärtust.

Scania Eesti AS tegevjuhi Tarmo Allemanni sõnul oli turvapartneri valimisel üks olulisi kriteeriume see, et teenust pakutakse üle Eesti kuna sarnastele vajadustele lahenduste leidmine erinevate partneritega on ajamahukas ning pigem suurendab kui vähendab erinevaid turvalisusega seotud riske. Väga oluline on ka turvapartneri kompetents elektrooniliste valvelahenduste sh videovalvesüsteemide osas, sest mehitatud valve kasutamisest loobuti aastaid tagasi. Mitte vähem tähtis on ülikiire reageerimine häirete korral. Securitase kasuks otsustama kallutas kindlasti ka fakt, et ollakse turvapartneriks ka Rootsis asuvale Scania emafirmale ning koostöö on sujunud juba aastaid.

Scania Eesti AS tegevjuht Tarmo Allemann: "Meie jaoks on ülioluline, et Securitase kliendihaldur on alati reageerinud väga kiiresti meie muredele ning koostöö iseloomustamiseks saame kindlasti kasutada kolme meie jaoks kõige olulisemat väljendit: paindlikkus, asjatundlikkus ning kiirus."

 

Lisainfo saamiseks võta meiega ühendust
*
*
*

Isikuandmete töötlemise kohta Securitas Eesti AS-is loe täpsemalt siit.

Klikkides "Saada" nupul aktsepteerid Securitas Eesti AS isikuandmete töötlemise tingimusi.