Securitas security guard Lyon

Tööstus ja tootmine

Valides Securitase oma turvapartneriks jääb Sul rohkem aega ja raha tegeleda oma ettevõtte põhitegevusega. Hoolitseme Sinu töötajate ja külastajate turvalisuse eest ning tagame tootmisprotsesside ohutu toimimise.

Turvalisus mängib olulist rolli kõigi tööstusharude puhul, olgu see metalli-, metsa-, keemia-, toiduainete- või autotööstus, kaevandus jne. Võõrastel ning volituseta isikutel ei ole asja Sinu ettevõtte territooriumile, lisaks sellele ei tohi inimesed tuua kaasa midagi, mis võiks kahjustada tootmisprotsesse. 

Meie üks tugevusi on see, et pakume Sinu ettevõttele lahenduse, mis katab kõik turvavajadused, alates läbipääsukontrollist lõpetades ööpäevaringse valvega. Garanteerime kompleksse turvalahenduse mõistliku hinna eest. 

Tagame tootmisprotsesside turvalisuse

Meie turvalahendus vähendab tootmisprotsesside potentsiaalseid turvariske ning nõnda loome turvalise töökoha Sinu töötajatele. 

Meie klientideks antud segmendis on Tarriks AS, AS Ecobirch Pärnus, Frank Kutter Farmid OÜ Raplamaal, Lääne-Viru Jäätmekeskus MTÜ ja Flexa Eesti AS Rakveres, Saaremaa Piimatööstus AS Kuressaares, Nordkalk AS, Stoneridge Electronics AS, Printall AS, Nefab Packaging OÜ ja Sagro AS Harjumaal, Rait AS Tartus, Hansa Candle AS Viljandis, Rudus AS, TREV-2 GruppAS ja Ragn Sells AS üle Eesti. 

Lisainformatsiooni saamiseks võta meiega ühendust

Isikuandmete töötlemise kohta Securitas Eesti AS-is loe täpsemalt siit.

Klikkides "Saada" nupul aktsepteerid Securitas Eesti AS isikuandmete töötlemise tingimusi.